stadiony kwalifikacje kwalifikacje - grupy finały - terminarz finały - faza grupowa finały - faza pucharowa
kwalifikacje kwalifikacje-grupy finały - faza grupowa
stadiony kwalifikacje finały - terminarz finały - faza grupowa finały - faza pucharowa
stadiony kwalifikacje kwalifikacje - grupy finały - terminarz finały - faza grupowa finały - faza pucharowa

EURO 2016 » turniej finałowy » terminarz spotkań

 
   
   
 
faza grupowa
data/godz. miasto grupa
2016-06-10
21:00
Saint-DenisFrancja  RumuniaA
2016-06-11
15:00
LensAlbania  SzwajcariaA
2016-06-11
18:00
BordeauxWalia  SłowacjaB
2016-06-11
21:00
MarsyliaAnglia  RosjaB
2016-06-12
15:00
ParyżTurcja  ChorwacjaD
2016-06-12
18:00
NiceaPolska  Irlandia Płn.C
2016-06-12
21:00
LilleNiemcy  UkrainaC
2016-06-13
15:00
TuluzaHiszpania  CzechyD
2016-06-13
18:00
Saint-DenisIrlandia  SzwecjaE
2016-06-13
21:00
LyonBelgia  WłochyE
2016-06-14
18:00
BordeauxAustria  WęgryF
2016-06-14
21:00
Saint-EtiennePortugalia  IslandiaF
2016-06-15
15:00
LilleRosja  SłowacjaB
2016-06-15
18:00
ParyżRumunia  SzwajcariaA
2016-06-15
21:00
MarsyliaFrancja  AlbaniaA
2016-06-16
15:00
LensAnglia  WaliaB
2016-06-16
18:00
LyonUkraina  Irlandia Płn.C
2016-06-16
21:00
Saint-DenisNiemcy  PolskaC
2016-06-17
15:00
TuluzaWłochy  SzwecjaE
2016-06-17
18:00
Saint-EtienneCzechy  ChorwacjaD
2016-06-17
21:00
NiceaHiszpania  TurcjaD
2016-06-18
15:00
BordeauxBelgia  IrlandiaE
2016-06-18
18:00
MarsyliaIslandia  WęgryF
2016-06-18
21:00
ParyżPortugalia  AustriaF
2016-06-19
21:00
LilleSzwajcaria  FrancjaA
2016-06-19
21:00
LyonRumunia  AlbaniaA
2016-06-20
21:00
Saint-EtienneSłowacja  AngliaB
2016-06-20
21:00
TuluzaRosja  WaliaB
2016-06-21
18:00
ParyżIrlandia Płn.  NiemcyC
2016-06-21
18:00
MarsyliaUkraina  PolskaC
2016-06-21
21:00
BordeauxChorwacja  HiszpaniaD
2016-06-21
21:00
LensCzechy  TurcjaD
2016-06-22
18:00
Saint-DenisIslandia  AustriaF
2016-06-22
18:00
LyonWęgry  PortugaliaF
2016-06-22
21:00
NiceaSzwecja  BelgiaE
2016-06-22
21:00
LilleWłochy  IrlandiaE
mecze 1/8 finału
data/godz. miasto mecz nr
2016-06-25
15:00
Saint-Etienne2A   2C37
2016-06-25
18:00
Paryż1B   3A/C/D38
2016-06-25
21:00
Lens1D   3B/E/F39
2016-06-26
15:00
Lyon1A   3C/D/E40
2016-06-26
18:00
Lille1C   3A/B/F41
2016-06-26
21:00
Tuluza1F   2E42
2016-06-27
18:00
Saint-Denis1E   2D43
2016-06-27
21:00
Nicea2B   2F44
ćwierćfinały
data/godz. miasto mecz nr
2016-06-30
21:00
MarsyliaW37   W3945
2016-07-01
21:00
LilleW38   W4246
2016-07-02
21:00
BordeauxW41   W4347
2016-07-03
21:00
Saint-DenisW40   W4448
półfinały
data/godz. miasto mecz nr
2016-07-06
21:00
LyonW45   W4649
2016-07-07
21:00
MarsyliaW47   W4850
finał
data/godz. miasto
2016-07-10
21:00
Saint-DenisW49   W50
ostatnie wyniki
LVA 0:1 KAZ(A)
NED 2:3 CZE(A)
TUR 1:0 ISL(A)
BEL 3:1 ISR(B)
CYP 2:3 BIH(B)