XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się w Rosji w dniach 14 czerwca - 15 lipca 2018r. W turnieju będą uczestniczyły reprezentacje narodowe 32 krajów. Mecze zostaną rozegrane na dwunastu stadionach, w jedenastu rosyjskich miastach.
Reprezentacja Polski rozpocznie swój udział w Mundialu 19 czerwca meczem z drużyną Senegalu na stadionie Spartaka w Moskwie. Następny rywal Biało-Czerwonych to Kolumbia - mecz 24 czerwca w Kazaniu. Grupową fazę rogrywek Polacy zakończą 28 czerwca w Wołgogradzie meczem z reprezentacją Japonii.

Mundial 2018 » turniej finałowy » terminarz spotkań

faza grupowa
2018-06-14
Rosja 17:00 Arabia Saud.
2018-06-15
Egipt 14:00 Urugwaj
Maroko 17:00 Iran
Portugalia 20:00 Hiszpania
2018-06-16
Francja 12:00 Australia
Argentyna 15:00 Islandia
Peru 18:00 Dania
Chorwacja 21:00 Nigeria
2018-06-17
Kostaryka 14:00 Serbia
Niemcy 17:00 Meksyk
Brazylia 20:00 Szwajcaria
2018-06-18
Szwecja 14:00 Korea Płd.
Belgia 17:00 Panama
Tunezja 20:00 Anglia
2018-06-19
Polska 17:00 Senegal
Kolumbia 14:00 Japonia
Rosja 20:00 Egipt
2018-06-20
Portugalia 14:00 Maroko
Urugwaj 17:00 Arabia Saud.
Iran 20:00 Hiszpania
2018-06-21
Francja 17:00 Peru
Dania 14:00 Australia
Argentyna 20:00 Chorwacja
2018-06-22
Brazylia 14:00 Kostaryka
Nigeria 17:00 Islandia
Serbia 20:00 Szwajcaria
2018-06-23
Belgia 14:00 Tunezja
Niemcy 20:00 Szwecja
Korea Płd. 17:00 Meksyk
2018-06-24
Anglia 14:00 Panama
Japonia 17:00 Senegal
Polska 20:00 Kolumbia
2018-06-25
Urugwaj 16:00 Rosja
Arabia Saud. 16:00 Egipt
Iran 20:00 Portugalia
Hiszpania 20:00 Maroko
2018-06-26
Dania 16:00 Francja
Australia 16:00 Peru
Nigeria 20:00 Argentyna
Islandia 20:00 Chorwacja
2018-06-27
Meksyk 16:00 Szwecja
Korea Płd. 16:00 Niemcy
Serbia 20:00 Brazylia
Szwajcaria 20:00 Kostaryka
2018-06-28
Japonia 16:00 Polska
Senegal 16:00 Kolumbia
Panama 20:00 Tunezja
Anglia 20:00 Belgia
2018-06-14
RUS 17:00 KSAA
2018-06-15
EGY 14:00 URUA
MAR 17:00 IRNB
POR 20:00 ESPB
2018-06-16
FRA 12:00 AUSC
ARG 15:00 ISLD
PER 18:00 DENC
CRO 21:00 NGAD
2018-06-17
CRC 14:00 SERE
GER 17:00 MEXF
BRA 20:00 SUIE
2018-06-18
SWE 14:00 KORF
BEL 17:00 PANG
TUN 20:00 ENGG
2018-06-19
POL 17:00 SENH
COL 14:00 JPNH
RUS 20:00 EGYA
2018-06-20
POR 14:00 MARB
URU 17:00 KSAA
IRN 20:00 ESPB
2018-06-21
FRA 17:00 PERC
DEN 14:00 AUSC
ARG 20:00 CROD
2018-06-22
BRA 14:00 CRCE
NGA 17:00 ISLD
SER 20:00 SUIE
2018-06-23
BEL 14:00 TUNG
GER 20:00 SWEF
KOR 17:00 MEXF
2018-06-24
ENG 14:00 PANG
JPN 17:00 SENH
POL 20:00 COLH
2018-06-25
URU 16:00 RUSA
KSA 16:00 EGYA
IRN 20:00 PORB
ESP 20:00 MARB
2018-06-26
DEN 16:00 FRAC
AUS 16:00 PERC
NGA 20:00 ARGD
ISL 20:00 CROD
2018-06-27
MEX 16:00 SWEF
KOR 16:00 GERF
SER 20:00 BRAE
SUI 20:00 CRCE
2018-06-28
JPN 16:00 POLH
SEN 16:00 COLH
PAN 20:00 TUNG
ENG 20:00 BELG
mecze 1/8 finału
2018-06-30
1A 20:00 2B49
1C 16:00 2D50
2018-07-01
1B 16:00 2A51
1D 20:00 2C52
2018-07-02
1E 16:00 2F53
1G 20:00 2H54
2018-07-03
1F 16:00 2E55
1H 20:00 2G56
2018-06-30
1A 20:00 2B49
1C 16:00 2D50
2018-07-01
1B 16:00 2A51
1D 20:00 2C52
2018-07-02
1E 16:00 2F53
1G 20:00 2H54
2018-07-03
1F 16:00 2E55
1H 20:00 2G56
ćwierćfinały
2018-07-06
W49 16:00 W5057
W53 20:00 W5458
2018-07-07
W55 16:00 W5659
W51 20:00 W5260
2018-07-06
W49 16:00 W5057
W53 20:00 W5458
2018-07-07
W55 16:00 W5659
W51 20:00 W5260
półfinały
2018-07-10
W57 20:00 W5861
2018-07-11
W59 20:00 W6062
2018-07-10
W57 20:00 W5861
2018-07-11
W59 20:00 W6062
mecz o 3. miejsce
2018-07-14
P61 16:00 P62
2018-07-14
P61 16:00 P62
finał
2018-07-15
W61 17:00 W62
2018-07-15
W61 17:00 W62
ostatnie wyniki
kwalifikacje
BEL 4:0 CYP
EST 1:2 BIH
POR 2:0 SUI
LVA 4:0 AND
HUN 1:0 FRO